RSS-flöde

Orienteringskartor med gps-rutten inritad

Frågor? kontakta m-a-g-n-u-s@j-o-n-a-s-s-o-n.c-o-m, ta dock bort alla - i adressen.

Användare

Namn Kartor Senaste kartan Datum Uppdaterad
Torbjörn Andersson 59 3e etapa do XX CAMPOR 2015-05-17 2015-05-29 15:48
Bitte Bengtsson 88 Karttest 2017-10-07 2017-10-08 19:17
Anna Bjärby 100 Bornholm Open dag1 2016-10-29 2016-11-10 05:56
Christian Brandt 28 TP Falsterbo 2015-05-14 2015-05-17 20:21
Bo Bülow 12 Triangelmatch 2015-06-13 2015-06-17 18:38
Evelina Ekelund 43 Sprintspiken 2015-05-27 2015-05-28 09:51
Henrik Ewing 8 TP Natt Vomb 2010-10-05 2010-10-06 08:55
Håkan Grubb 347 Gudhjem Sprint Höst Open 2017 2017-10-27 2017-10-30 16:23
Hans-Inge Hansson 45 TPIF Bokskogen 2013-09-28 2013-09-30 05:53
Anders Herrström 25 Höstyran 2011-09-25 2011-09-25 15:07
Magnus Homann 37 Alehofs ULKM 2011-11-19 2011-11-19 15:40
Oskar Jensen-Sondén 38 SSM 2010-04-17 2010-04-21 15:49
Magnus Jonasson 464 Klubbmästerskap 2017-11-03 2017-11-03 23:35
Carolina Landin 255 TP Misseröd 2017-05-25 2017-05-25 20:48
Malte Lennerstedt 47 VinterSerien MtbO (2015-11-21) 2015-11-21 2015-11-24 22:55
Janne Lindholm 177 Revinge by night 2017-10-14 2017-10-14 08:15
Malin Malmberg 114 TP Finstorp 2015-03-14 2015-03-15 08:31
Linus Malmsten 138 Önnestad 2017-05-20 2017-05-20 14:04
Ulf Mattsson 15 Stafett-DM 2010-09-19 2010-09-20 10:41
Johnny Nimvik 222 TPIF OL Bosarp 2017-09-23 2017-09-23 20:48
Fredrik Öberg 2 VinterCupen E3 BanaC 2016-01-17 2016-01-17 20:32
Stein Östby 4 TP Vomb mörker 2015-09-29 2015-09-29 23:26
Wiviann Ottosson 133 MPOL_E6 2015-07-28 2015-07-29 15:24
Gunilla Persson 127 O-ringen 2016-07-24 2016-07-24 14:10
Ivan Persson 1 Biatlon 2011-05-08 2011-05-08 14:22
Ola Rehnström 5 Andrarums IF Klubbmästerskap 2010-10-24 2010-10-24 17:11
Per Rydberg 49 TPIF Perstorp 2017-09-02 2017-09-03 09:13
Jens Sörvik 39 Andalusiska Mästerskapen 2012-10-29 2012-10-29 21:45
Karl Utterback 25 DM Natt 2014-04-04 2014-04-05 09:18

Senaste kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Datum Namn Karta Karta/område Arrangör Uppdaterad
2017-11-03 Magnus Jonasson Klubbmästerskap Ystads Sandskog MOK 2017-11-03 23:35
2017-10-27 Håkan Grubb Gudhjem Sprint Höst Open 2017 Gudhjem PI Köpenhamn 2017-10-30 16:23
2017-10-14 Janne Lindholm Revinge by night Revingehed Malmö OK Lund OK 2017-10-14 08:15
2017-10-07 Bitte Bengtsson Karttest Frösunda N Anders B 2017-10-08 19:17
2017-09-28 Magnus Jonasson Kretsmästerskap Natt Lödde Sandskog Eslövs FK 2017-09-29 21:41
2017-09-23 Johnny Nimvik TPIF OL Bosarp Bosarp Bert-Uno, Andreas, Helene 2017-09-23 20:48
2017-09-17 Magnus Jonasson Fyrklubbs Perstorp söder FK Boken 2017-09-17 21:10
2017-09-12 Magnus Jonasson KPT E4 Östervång OK Kontinenet 2017-09-12 21:18
2017-09-10 Magnus Jonasson Stafett DM, Öppen Kort Lindhaga Ringsjö OK 2017-09-12 20:55
2017-09-05 Magnus Jonasson KPT E3 Akka OK Kontinent 2017-09-05 21:50
2017-09-03 Magnus Jonasson Lång-DM Göingeåsen Tormestorp 2017-09-05 21:33
2017-08-29 Magnus Jonasson KPT E2 Höllviken OK Kontinent 2017-09-05 21:07
2017-09-03 Johnny Nimvik DM, lång Göingeåsen Tormestorp 2017-09-04 14:39
2017-09-02 Per Rydberg TPIF Perstorp Spjutseröd Rune och Mauritz 2017-09-03 09:13
2017-08-27 Håkan Grubb Ultralång DM Lönsboda OK Gynge 2017-08-28 18:35
2017-08-27 Magnus Jonasson Ultralång DM Lönsboda OK Gynge 2017-08-27 21:45
2017-08-26 Magnus Jonasson Sprint KM Oxievång Ivan 2017-08-27 21:08
2017-08-25 Janne Lindholm TPIF Teglaröd Teglaröd 2017 Håkan Grubb & Carolina Landin 2017-08-26 11:47
2017-08-22 Magnus Jonasson KPT 1 Albäck OK Kontinent 2017-08-23 21:24
2017-08-20 Magnus Jonasson Tyringerundan Skälsböke OK Tyringe 2017-08-20 19:21
2017-08-15 Magnus Jonasson MPOL E8 KungsSlottsparken MOK 2017-08-20 18:32
2017-08-17 Johnny Nimvik Kretsmästerskap SV Skåne Bokskogen Malmö OK 2017-08-18 10:06
2017-08-16 Johnny Nimvik TPIF Bokskogen Bokskogen Linus och Evelina 2017-08-18 09:32
2017-08-17 Janne Lindholm Kretsmästerskap Lång Bokskogen Malmö OK 2017-08-17 21:55
2017-08-16 Janne Lindholm TPIF Bokskogen Bokskogen Linus Malmsten & Evelina Ekelund 2017-08-16 21:37
2017-08-10 Janne Lindholm TPIF Ylmesåkra Ylmesåkra Marita Pusa, Margit Glans & Jan-Erik Glans 2017-08-10 19:50
2017-08-08 Magnus Jonasson MPOL E7 Käglinge öster MOK 2017-08-08 21:24
2017-08-01 Magnus Jonasson MPOL E6 Bulltofta MOK 2017-08-08 20:52
2017-07-15 Johnny Nimvik Hallands 3-dagars E2 Egnared Falkenberg mfl 2017-08-07 19:24
2017-07-14 Johnny Nimvik Hallands 3-dagars E1 Egnared Falkenberg mfl 2017-08-07 18:37
2017-07-12 Johnny Nimvik Österlens 3-kvällars E3 Fiskabäck Andrarums IF 2017-08-07 07:55
2017-07-11 Johnny Nimvik Österlens 3-kvällars E2 Fiskabäck Andrarums IF 2017-08-07 07:40
2017-08-03 Johnny Nimvik TPIF Finstorp Finstorp Marcus och Ulf 2017-08-04 07:32
2017-07-10 Johnny Nimvik Österlens 3-kvällars E1 Fiskabäck Andrarums IF 2017-08-03 11:29
2017-07-02 Johnny Nimvik Midnattssolgaloppen E4 Skittenelv IL BUL-Tromsö 2017-08-02 21:06
2017-07-01 Johnny Nimvik Midnattssolgaloppen E3 Skardåsen IL BUL- Tromsö 2017-08-02 20:47
2017-07-27 Håkan Grubb O-Ringen Etapp 4 2017 Bodafjället O-Ringen Värmland 2017-08-01 15:08
2017-07-26 Håkan Grubb O-Ringen Etapp 3 2017 Stordalen O-Ringen Värmland 2017-07-30 12:05
2017-07-18 Magnus Jonasson MPOL, E4 V Ingelstad MOK 2017-07-18 21:27
2017-07-11 Magnus Jonasson MPOL, E3 Hyllie By MOK 2017-07-18 21:10
2017-07-10 Magnus Jonasson 3-kvällars E1, medel Fiskabäck Andrarums IF 2017-07-18 20:59
2017-07-09 Magnus Jonasson Lång Järnavik Stigmännen 2017-07-18 20:24
2017-07-08 Magnus Jonasson Havs-OL , medel Tjärö Stigmännen 2017-07-15 21:51
2017-07-04 Magnus Jonasson MPOL E2 Flygfältsparken 2017-07-13 22:19
2017-06-27 Magnus Jonasson MPOL E1 Pildammsparken 2017-07-13 22:11
2017-07-02 Bitte Bengtsson Midnattsolgaloppen dag 4 Skittenelv IL BUL- Tromsö 2017-07-12 14:53
2017-07-01 Bitte Bengtsson Midnattsolgaloppen dag 3 Skittenelv IL BUL-Tromsö 2017-07-12 14:36
2017-07-10 Bitte Bengtsson Österlens 3-kvällars dag 1 Fiskabäck Andrarums IF 2017-07-12 14:55
2017-07-04 Håkan Grubb Tjoget Ormeshaga Lessebo 2017-07-04 18:54
2017-07-02 Magnus Jonasson Tjoget Ormeshaga Lessebo 2017-07-03 18:45

Senast kommenterade kartorna 10 | 20 | 50 | alla

Namn Karta Kommentarer Senast kommentarad av Uppdaterad
Johnny Nimvik TPIF Bokskogen 1 Håkan Grubb 2016-05-11 21:21
Johnny Nimvik EES Eslöv Evening Sprint E1 1 Håkan Grubb 2016-05-11 21:20
Magnus Jonasson Tetra OL 1 Janne Lindholm 2016-05-05 22:52
Carolina Landin Frosta OK - annandag påsk 2 Carolina 2016-03-28 19:36
Johnny Nimvik DM, Natt Skåne 1 Banläggaren 2016-03-27 17:51
Janne Lindholm TPIF Avslutning Orkidén 4 Janne 2015-11-07 11:26
Magnus Jonasson Lång 2 Magnus 2015-09-28 05:46
Linus Malmsten Parkorientering 2 Linus 2015-08-13 11:48
Linus Malmsten Båstads sprint 2 Linus 2015-08-07 08:13
Håkan Grubb Gotlands 3 Dagars Etapp 1 2 Håkan 2015-07-28 12:01